Constract Lubawa - Sokół Ostróda 3:4

Opublikowano:

Do historii przeszedł pierwszy Lubawski Mecz Charytatywny, w którym spotkały się  drużyny KS CONSTRACT i SOKOŁA OSTRÓDA. Mimo, że spotkanie było towarzyskim pojedynkiem, hala w Lubawie wypełniła się niemal do ostatniego miejsca, a szklana skarbonka wypełniała się kolejnymi złotówkami, które w całości zasilą konto Zakładu Opieki Długoterminowej w Lubawie.

Spotkanie drużyny trawiastej i futsalowej przyniosło sporo emocji i zwrotów akcji, kończąc się wynikiem – niespodzianką. KS Constract był zdecydowanym faworytem, grając w hali przed własną publicznością miał sporą przewagę nad „trawiastym” przeciwnikiem.  Jednak piłkarze SOKOŁA łatwo skóry nie sprzedali i po spotkaniu pełnym walki pokonali faworyta 4:3.

Jednak nie  wynik, a idea pomagania potrzebującym tego dnia była najważniejsza. Cieszy fakt bardzo dużego zainteresowania tym wydarzeniem i ofiarność kibiców. Bardzo często byli to  bardzo młodzi ludzie,  którzy niejednokrotnie byli w stanie ofiarować swoje kieszonkowe i bardzo czynnie uczestniczyć w akcji.

Mecz charytatywny był kolejnym etapem integracji KS CONSTRACT z lokalnym społeczeństwem, a przede wszystkim bardzo dobrym przykładem na to, że realizacja celów sportowych i społecznych może iść w parze z pomocą potrzebującym.

W trakcie spotkania często padały pytania czy Mecz Charytatywny stanie się wydarzeniem cyklicznym? Odpowiedź na to pytanie znajdowała się na trybunach i w puszkach, kwestujących zawodników KS CONSTRACT. Kibice odpowiedzieli na zaproszenie oglądając dobre ciekawe widowisko, w trakcie którego decydowali się pomagać potrzebującym. Wszystkie cele spotkania zostały zrealizowane, więc pozostaje powiedzieć - do zobaczenia na kolejnym  Meczu Charytatywnym z KS CONSTRACT.

Constract Lubawa - Sokół Ostróda 3:4
0:1 - Filipek (9), 1:1 - Ossowski (11), 1:2 - Łysiak (19), 1:3 - Piceluk (25), 2:3 - Wolski (26), 3:3 - Modrzewski (33), 3:4 - Filipek (33)

Constract: Piotrowski, Lewalski, Ossowski, Wolski, Sass, Szulc, Lipowski, Mederski, Modrzewski, Lewandowski, M. Jarzembowski, Sadowski, D. Jarzembowski, Kryżba

Sokół: Hrynowiecki, Sikora, Płoszczuk, Piceluk, Smyt, Szostek, Figurski, Kozioł, Burchart, Gwiazda, Łysiak, Filipek 

Materiał KS Constract

  

Komentarze

Analfabeta


Dowcip roku Marku - ,, Człowiek honoru", każdy, tylko nie ten pan. Kombinacje rodzinnej [********] zaczynają wychodzić na swiatło dzienne, pewnie to nie koniec. A ktoś się zastanawiał kiedyś dlaczego ten pan G... jest przewodniczącym rady rodziców skoro od kilku lat nie ma dzieci w tej szkole- może był wygodny? A co inni rodzice na to? Nikogo to nie zainteresowało?

(2015-01-15 23:36:51)