KS Constract - Sokół Ostróda 3:4 - mecz towarzyski w Lubawie

Opublikowano:

Zakończyło się spotkanie w piłce halowej pomiędzy KS Constract Lubawa i drużyną Sokoła Ostróda. Trenerem tej drugiej jest Wojciech Tarnowski - były szkoleniowiec Motoru Lubawa.

Sokół Ostróda jest zwycięzcą ubiegłorocznego wojewódzkiego Pucharu Polski oraz mistrzem III ligi. Niestety w barażach premiowanych awansem do II ligi zabrakło piłkarzom z Ostródy trochę szczęścia. Aktualnie drużyna na co dzień występuje w rozgrywkach III ligi. Jedną z bramek dla Sokoła zdobył były zawodnik Motoru Piotr Piceluk.

Dla Constractu bramki zdobyli: Paweł Ossowski,  debiutant w drużynie seniorów  Radosław Wolski i Arkadiusz Modrzewski.

Ciekawe spotkanie w wykonaniu dwóch drużyn szczególnie w drugiej połowie spotkania mimo, że mecz był towarzyski to piłkarze pokazali walkę do samego końca. Lepsi okazali się goście pokonując KS Constract 4:3. 

W czasie meczu zbierane  były datki do puszek, które zostaną przekazane na placówkę Opieki Długoterminowej Szpital św. Jerzego w Lubawie.
Ponadto prowadzona była sprzedaż gadżetów KS CONSTRACT i Sokoła Ostróda, z której wszystkie pieniądze trafią na konto Lubawskiej placówki.

Po zakończeniu meczu rozlosowane zostały nagrody dla kibiców, którzy jak zawsze dopisali - trybuny były zapełnione. (mz)

Szersza relacja wkrótce.


 

Komentarze

Sanitariusz

Kolejny raz gra WOŚP, choć jej przeciwnicy zwarli znów szeregi, aby ją obrzydzić, a Jurka Owsiaka opluć. Ale nie ma mocnych... ludzie chcą się uśmiechać i angażować w zbiórki orkiestrowe, z których kupowany jest później sprzęt medyczny ratujący zdrowie, co zrobią siostrzyczki z pieniędzmi z meczu?

(2015-01-11 17:11:23)
Wnuczek

chłopaki komentatorskie dajcie sobie siana, nieważny wynik, ważne ile w puszcze dla siostrzyczek, chociaż lepszym rozwiązaniembyloby zawartość puszki dać wnuczkompana Mariana

(2015-01-10 21:05:32)
Champion

a w kickboxingu iława i ostróda obrywa od lubawy na kazdych zawodach ! Przewaga totalna ha ! 

(2015-01-10 18:18:27)
Widz

jak to mozliwe ze sokół spotkał sie pare razy na hali  a byli lepsi technicznie i motorycznie od chłopaków którzy trenują z sobą dwa lata.pierwsza liga to chyba tylko z nazwy a na tle 3 ligowca grającego na trawie wypadli naprawdę blado.ciekawy jestem wyniku meczu rozgrywanym na trawie dwa razy 45 minut

(2015-01-10 16:34:32)
Zlatan

kurdę myślałem, że I liga futsalu, która praktycznie jest w sezonie rozjedzie grajków z trawy, którzy to dopiero co zaczeli treningi na hali. No a tu taka niespodizanka. Można twierdzić, że kopacze z trawy niczym nie ustępują "futsalowym grajkom". Fajna inicjatywa i szacunek dla Constractu oby więcej takich działań, szkoda tylko że nie można było zaprosić np. Drwęcę, może Start Działdowo do tego Motorek i zagrać ciekawy turniej.

(2015-01-10 13:09:21)
..

no to pokazali grajki z boiska jak sie gra hehe


ilawa nas leje teraz jeszcze ostroda ;-[

(2015-01-10 12:41:23)