KS Constract Lubawa – Malwee Łódź 3:2

Dziś drużyna CONSTRACU rozegrała ostatnie spotkanie pierwszej rundy spotkań I Ligi w grupie północnej. Ostatnim rywalem Lubawian była zajmujące ostanie miejsce w tabeli MALWEE ŁÓDŹ.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się niekorzystnym dla CONSTRACU wynikiem 0:2 po bramkach Pomykały 16' i Młynarczyka 18'. W 30' Jarosław Szulc zdobywa kontaktowego gola po rzucie rożnym i w tej samej minucie podwyższa wynik na 2:2 po podaniu Karbowskiego.

12 sekund przed końcem spotkania, Paweł Ossowski zdobył zwycięskiego GOLA i CONSTRACT wygrywa 3:2 na wyjeździe z MALWEE ŁÓDŹ.  (elubawa)