KS Constract Lubawa zaprasza dzieci na trening!

Opublikowano:

W poniedziałek 4 sierpnia o godz. 17:30 na hali OSIR przy ul. Św. Barbary odbył się trening piłki nożnej chłopców z rocznika 2004/2005. Jak już informowaliśmy zaproszenie skierowane jest do chłopców z Lubawy jak i okolicznych miejscowości.

Kolejny trening odbędzie się w dniu dzisiejszym tj. 6 sierpnia o 17.30 przy ul. Św. Barbary, na który klub ponownie zaprasza dzieci z rocznika 2004 i młodsze! 

-KS Constract Lubawa na bazie zachodnioeuropejskich standardów podchodzi do pracy z dziećmi. Zgodnie z nowoczesnym modelem nauczania, rozwoju i kształtowania dzieci, w którym to nie wynik jest ważny, a zdobyte umiejętności techniczne.

- Młodzi piłkarze wyłonieni podczas pracy szkoleniowej będą uczestniczyć w rozgrywkach trawiastych latem, natomiast zimą rozgrywać będą swoje mecze czy też turnieje na hali. Ze strony klubu zagwarantować mogę, że będą to turnieje z bardzo silnymi zespołami a przecież gra z lepszymi powoduje, że dzieci jeszcze szybciej się uczą.

- Dodatkowo będą mogli pokazać swoje umiejętności przed trenerami z dużych klubów piłkarskich. Wiele osób w Polsce uważa, że hala jest gorszą wersją piłki nożnej - nic bardziej mylnego. Na hali swoje pierwsze kroki stawiali najlepsi obecnie piłkarze na świecie Messi czy Ronaldo i każdy z nich jest z tego powodu dumny i jasno o tym mówi.

- Trening na hali młodym chłopaków pozwoli nabyć umiejętności chociażby techniczne, których to widzimy jak bardzo brakuje polskim zawodnikom z reprezentacji czy polskiej ekstraklasy.

- W okolicach Lubawy jak i samym mieście jest wielu dzieci z dużym talentem piłkarskim chcemy pomóc spełnić ich marzenia i zapoczątkować wspaniałą przygodę z piłką. - mówi jeden z 5 obecnie trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą Damian Jarzembowski. (mz)

 

Komentarze

Mama

Tak zapraszali dzieci na treningi, szkoda ze nie powiedzieli ze tylko wybrana 15 bedzie mogla trenowac! Reszta dzieciaków zostala odprawiona "z kwitkiem" bo grali troszke slabiej a przeciez trzeba sie skupic na lidze!!! Karygodne podejscie!! Jak mozna po miesiącu grania tak  oceniac! Dzieci powinny moc trenowac, zdobywac doswiadczenie i przede wszystkim dobrze sie bawic! Jednak jak widac klub nastawiony jest tylko na osiągnięcia a dzieci nie licza się wogole!

(2014-09-12 15:33:52)
Kilo

na hali dzieci powinny trenować na trochę mniejszej przestrzeni niż na dworze 

(2014-08-06 09:17:40)