Już w niedzielę wystartuje III MTB Maraton Po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich

Opublikowano:

Już w najbliższą niedzielę z bieżni boiska przy Zespole Szkół w Grabowie-Wałdykach wystartuje III MTB Maraton Po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich. Specjalnie dla zawodników i kibiców zaprosiliśmy iluzjonistę Macieja Szymańskiego, którego pokaz uprzyjemni oczekiwanie na dekorację zwycięzców.

Ponadto wśród wszystkich uczestników wyścigu rozlosujemy zaproszenie na kolację dla dwóch osób w Restauracji Oranżeria Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Szczególnie zapraszamy mieszkańców gminy Lubawa na dystans Fit i Hobby, ponieważ dla Nich przewidziana jest oddzielna klasyfikacja: troje najlepszych zawodników i zawodniczek na tych dystansach otrzyma trofea sportowe. Dla miejscowych dzieci na dystansie Hobby przewidziane są też drobne upominki.

Na dystansie Mega na podjeździe z Glaznot do Zakurzewa usytuowana zostanie premia górska Auto Landu. Zawodnik i zawodniczka, którzy jako pierwsi przekroczą linię premii otrzymają nagrody rzeczowe. Także na dystansie Mega w klasyfikacji Open zawodnicy będą walczyć o Puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS i nagrody rzeczowe.

Poniżej przedstawiamy film z objazdu trasy wyścigu:

 

Materiał: Organizator