Z boisk B i C klasy

W minioną niedzielę 1 czerwca br. rozegrano XXIII kolejkę B klasy. W Kazanicach  doszło do interesującego pojedynku dwóch drużyn, które reprezentują gminę Lubawa. Jordan podejmował III drużynę tabeli - Lider Złotowo.

Mecz od samego początku był ciekawym widowiskiem zwłaszcza pierwsza połowa, w której padły trzy bramki. Na początku spotkania Bartek Górski zdobył prowadzenie dla Jordanu, a kilkanaście minut później podwyższył wynik na 2:0. W pierwszej połowie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

Lider w końcówce pierwszej połowy zdobył bramkę kontaktową dzięki Łukaszowi Licznerskiemu.

W drugiej połowie przewagę mieli goście, nie potrafili jednak zdobyć wyrównującej bramki. Mecz zakończył się  zwycięstwem Jordanu Kazanie  2:1.

W Jamielniku Avista Łążyn pokonała LZS WARDROM Jamielnik 2:0  (1:0) po bramkach Mariusza Kowalkowskiego i Pawła Senkowskiego. (mz)