Szynaka Motor Lubawa - Warmia Grajewo 3:0 (2:0)

Szynaka Motor Lubawa rozegrał w dniu dzisiejszym bardzo ważny mecz z Warmią Grajewo na stadionie Łazienkowskim. W 33 kolejce 31 maja br. spotkała się 15 i 11 drużyna tabeli. Szynaka Motor pokonał Warmię 3:0.

Różnice punktowe były niewielkie, więc zespól z Lubawy zagrał o zwycięstwo, bo tylko ono mogło przedłużyć szanse na utrzymanie w lidze. Tak też się stało.

W 7 minucie padła pierwsza bramka, której strzelcem był Bazyli Jabłonowski, w 21  drugą bramkę dla lubawskiej drużyny zdobył Piotr Remiszewski. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie zawodnicy z Lubawy umiejętnie się bronili i po kilku zmianach dokonanych przez trenera Marka Olejniczaka; Marek Śnieżawski kilka minut po wejściu na boisko w 76  minucie podwyższył wynik na 3:0.

W czerwcu ubiegłego roku Motor pokonał Warmię Grajewo na stadionie Łazienkowskim 3:2, a jesienią pokonał dzisiejszych rywali na wyjeździe 2:0. Sędzią głównym spotkania był Konrad Kiełczewski. (mz)