Szynaka Motor Lubawa - Start Działdowo (0:1) 1:3

Szynaka Motor Lubawa w dniu dzisiejszym rozegrał XXXI kolejkę i podejmował czwartą drużynę III ligi - Start Działdowo. W październiku ubiegłego roku na stadionie w Działdowie ulegliśmy 1:4.

W pierwszej połowie przez 20 minut lubawski zespół grał ładną piłkę. Z upływem czasu goście dochodzili częściej do piłki i w 35 minucie po bramce Mateusza Mikulaka objęli prowadzenie. Do przerwy Motor przegrywał jedną bramką 0:1.

W drugiej połowie na boisku istniała już tylko jedna drużyna Start Działdowo, zdobywając dwie bramki. Motor Lubawa uległ na własnym boisku startowi Działdowo 1:3. Bramki dla gości w drugiej połowie zdobyli: Marcin Rogoziński 51', Marcin Ogrodowczyk 57'. Dla Motoru bramkę honorową zdobył Paweł Kolcz w 83 minucie.

Sędzią głównym spotkania był Robert Olszewski, asystenci: Jacek Makowski i Paweł Ratuszny. Obserwatorem była Pani Katarzyna Wierzbowska reprezentująca PZPN w Gdańsku. (mz)