Brązowe medale zawodników Sokoła Lubawa podczas XLII Międzynarodowego Turnieju o Puchar Warmii i Mazur

28 i 29  marca br. w Olsztynie rozegrany został XLII Międzynarodowy Turniej o Puchar Warmii i Mazur. W turnieju wystartowali  klasycy Sokoła Lubawa.

brązowe medale: Kacper  Łuczak - 73 kg, Patryk Rożentalski – 42 kg, i Szymon Jędrychowski - 85 kg. Pozostali zawodnicy  zajęli V miejsce: Radosław  Gajewski - 53 kg, Filip Januszewski - 38 kg i Wojciech Świątkowski - 42 kg.

W turnieju w Olsztynie wystartowało 104  zawodników z kraju i z zagranicy. W klasyfikacji  generalnej  Sokół Lubawa w tym  doborowym towarzystwie zajął IV miejsce.