Treningi dziewcząt i chłopców w klubie Constract Lubawa

Opublikowano:

W Lubawie jeszcze kilka lat temu w klubie LUKS Copernicus, który został założony w 1996 roku działała prężnie sekcja piłki nożnej  kobiet. Do największych osiągnięć klubu należało II miejsce w lidze wojewódzkiej oraz II miejsce w Halowych Mistrzostwach Województwa w 2003 roku. Aktualnie z różnych przyczyn inne kluby  nie podjęły się kontynuowania osiągnięć drużyny żeńskiej w naszym mieście.

Klub Constract Lubawa, który prowadzi treningi dwóch grup młodzieżowych chłopców w Lubawie, grupę młodzieżową w Grabowie oraz wznowił treningi sekcji żeńskiej.

25.01.2014r. doszło do historycznego meczu między najmłodsza grupą chłopców prowadzoną przed Dawida Mederskiego, a sekcją kobiecą, gdzie trenerem jest Damian Jarzembowski.

Mecz dostarczył wiele emocji, a lepsi okazali się chłopcy. Dziewczyny jednak nie rezygnują i zapowiadają, że będą mocno trenować i za kilka tygodni wezmą srogi rewanż na młodszych kolegach.

Klub  zaprasza dziewczynki, dziewczyny oraz chłopców do czynnego udziału w treningach bo przecież sport to zdrowie.

Więcej na temat godzin, terminów oraz miejsca treningów znajdziecie na fanpage klubu tutaj: www.facebook.com/pages/KS-Constract-Lubawa/122092644634810