Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Lubawie

W ostatnim styczniowym turnieju,przy tenisowych stołach pojawiło się 52 zawodników. Zawody, zdecydowanie wygrał Michał Surdykowski. Pokonał m. in. M. Wojtkiewicza, W. Łątkowskiego, by w finale ograć zawodnika z Ostródy D. Sikorę.

Na drugim miejscu uplasował się Szymon Żuralski pokonując Łątkowskiego, a pojedynek o 2 miejsce wygrał walkowerem z Sikorą.
Ze względu na obowiązki we własnym gospodarstwie zabrakło Tomasza Goldera. Stracił ponad 40 punktów do znajdujących się za nim zawodników i spadł na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.
Nieobecność T. Goldera i dobre losowanie w pełni wykorzystał M. Grosz, awansował do półfinału i zajął dobre 6 miejsce.

Gratulacje należą się Krzysztofowi Lewandowskiemu. Po kilku ostatnich turniejach, gdzie był bliski awansu do pierwszej dziesiątki, tym razem ta sztuka się jemu udała. Pokonał Łupaczewskiego i Siudzińskiego - zajął 9 miejsce, najlepsze w obecnej LLTS. (mw)