Z boisk B i klasy

W minioną niedzielę 27 października piłkarze B klasy rozegrali XII kolejkę spotkań. Niewątpliwie hitem miał być pojedynek lidera drużyny z Mszanowa oraz Lidera Złotowo III drużyny B klasy.

Hitu nie było, lider Novoplast Mszanowo gładko pokonał słabo grającą drużynę ze Złotowa. Po kilku minutach spotkania, błędach obrony i bramkarza goście zdobyli  pierwsza bramkę i kolejne w pierwszej połowie było 0:4. W drugiej połowie gra się bardziej wyrównała ale mimo to goście zwyciężyli 1:6. Goście grali szybki, zespołowy futbol i dominowali na boisku jak na lidera przystało.

LZS LIDER Złotowo - LZS NOVOPLAST Mszanowo 1:6 (0:4) Bramkę dla zespołu LZS LIDER Złotowo strzelił Kruszewski Jacek (1).

MKS OLIMPIA II Olsztynek LZS AVISTA Łążyn 1:5 Bramki dla zespołu LZS AVISTA Łążyn strzelili: Rubalewski Łukasz (3), Junkier Łukasz (1), Żuchowski Karol (1).

UKS ORZEŁ Ulnowo LZS TESSA Tuszewo 1:3 (1:1) Bramki dla zespołu LZS TESSA Tuszewo strzelił Malinowski Karol (3).

LKS PŁOMIEŃ Turznica - LZS JORDAN Kazanice 6:2 (4:0)
Bramki dla zespołu LZS JORDAN Kazanice strzelił Banacki Piotr (2)