Sukces kadetów Sokoła Lubawa podczas II Pucharu Polski w Radomiu

W dniach 18 – 20.10.2013 roku w Radomiu rozegrano II Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym w międzynarodowej obsadzie. W tych prestiżowych zawodach wystąpili klasycy z Sokoła Lubawa osiągając duży sukces.

Łukasz Wojdat w wadze 63 kg pokonał wszystkich swoich przeciwników i zdobył złoty medal. W wadze tej wystartowało 30 najlepszych zawodników w kraju.
Kolejny sukces odniósł Jakub Jarzembowski zajmując II miejsce w kategorii 76 kg.
Kolejny nasz kadet Michał Zawadzki w wadze 42 kg zajął III miejsce.

Kamil Bieniaszewski w wadze 50 kg zajął 10 miejsce, a w wadze 69 kg Wiktor Kowalczyk 14 miejsce na 30 startujących.

W rywalizacji wystartowało 49 klubów z całego kraju i zagranicy. Zawodnicy Sokoła Lubawa, podopieczni trenerów Henryka Mężykowskiego i Roberta Ewertowskiego w tym doborowym towarzystwie zajęli IV miejsce.