X kolejka halówki w mieście Lubawa

W rozegranej w dniu wczorajszym X kolejce halówki w mieście niespodzianek nie było, zwyciężali faworyci. Libro po trudnym pojedynku i wyrównanej otwartej grze  w końcówce pokonał Constract bez Dawida Dąbrowskiego (grypa) 4:2 do przerwy 2:2. W tym spotkaniu piękną bramkę dla Constractu zdobył Paweł Senkowski.

Motor Juniorzy po przespanej pierwszej połowie dopiero w końcówce próbował wyrównać, niestety ISOwent, a szczególnie bramkarz był najlepszym zawodnikiem tego spotkania i Motor przegrał 3:2.

Szkłomal gładko pokonał Gierzwałd 5:1, Karczma Motorek Futbolowo 2:0, ISOwent pokonał Szkłomal 3:2 i Karczma pokonała Gierzwałd 3:0.

Na czele plasuje się LIBRO, przed Monterem i Karczmą. (mz)