Brązowy Medal Aleksandry Maliszewskiej w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale

W dniach 24-27 stycznia w Spale rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Do Spały wybrała się  skromna ekipa  lekkoatletów z Lubawy - LKS Lubawa: 2 juniorów i 4 juniorów młodszych.

Najlepiej spisała się Aleksandra Maliszewska, która w biegu na 200 m zdobyła brązowy medal uzyskując czas  25.11 bijąc swój rekord życiowy w hali. Udanie zaprezentowała się Joanna Grzybowska z Kazanic wychowanka Leszka Kołodziejskiego, która w finale  biegu na 60 m jun. mł. zajęła 4 miejsce z czasem 8.03 bijąc rekord życiowy

Pozostałe wyniki:

4 miejsce Aleksandra Maliszewska 60m 7,83s

4 miejsce Karolina Jakubowska PKS Gwardia Szczytno 3461 pkt

16 miejsce Mateusz Jackiewicz 2:45.07 1000 m junior mł. rekord życiowy

18m - Angelika Brzozowska 200m jm 27,91s rekord życiowy

20m - Wiktor Bieńkowski 60m jm 7,48s  rekord zyciowy

Za pośrednictwem portalu dziękujemy Oli Maliszewskiej za kolejny medal zdobyty na Mistrzostwach Polski.

W Spale Ola  po raz ostatni wystąpiła w barwach LKS Lubawa. Teraz będzie występowała w klubie AZS AWFiS Gdańsk.

Życzymy Oli sukcesów na stadionach lekkoatletycznych kraju i świata. (mz)