Motor Lubawa - Czarni Olecko 3: 2

Rywalem Motoru Lubawa na stadionie w Lubawie był dotychczasowy lider drużyna Czarni Olecko. Takiego początku meczu na stadionie w Lubawie jeszcze nie było. W ciągu zaledwie kilku minut, padły dwie bramki dla gospodarzy. Pierwsza bramkę zdobył Bazyli Jabłonowski, drugą Piotr Piceluk w odstępie kilku minut.

Po tym nokaucie goście z Olecka coraz śmielej sobie poczynali w polu i w 20 minucie zdobyli bramkę. Po bramce gra się bardziej wyrównała, zaostrzyła ale przed przerwą Piotr Piceluk wypracował dogodną pozycję dla Przemysława Czerwińskiego, który w 44 minucie zdobywa trzecią bramkę dla Motoru.

W drugiej części spotkania gra się wyrównała, mecz był mniej widowiskowy. Gospodarze bronili swojego dorobku z pierwszej połowy, goście kontratakowali i w 83 minucie zdobyli drugą bramkę.

Motor pokonał Czarnych Olecko 3: 2. Zawodnicy stworzyli bardzo ciekawe widowisko, a na słowa uznania zasługuje postawa naszego napastnika Piotra Piceluka, z którym obrońcy Czarnych nie potrafili sobie poradzić. Strzelił bramkę i był współautorem trzeciej.(mz)