Szynaka Motor Lubawa - Start Działdowo 1:2

Dziś na Stadionie Łazienkowskim rozegrany został kolejny mecz III ligi. 16 kolejka Tym razem Motor zagrał z sąsiadem i odwiecznym rywalem - Startem Działdowo. Mecz rozpoczął się od dobrej gry lubawskiej drużyny i już w 6 minucie Motor wyszedł na prowadzenie po strzale Bartosza Dobrońskiego. Niestety w pierwszej połowie udało się gościom wyrównać, a w 90 minucie strzelili kolejnego gola i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Drużyna z Działdowa zajmuje aktualnie 11 miejsce w tabeli III ligi mając 19 punktów. Szynaka Motor Lubawa zajmuje 14 miejsce. Trenerem Startu Działdowo jest  Wojciech Tarnowski - były trener Motoru Lubawa. Tomasz Kolibowski, Mateusz Leśniewski to także byli zawodnicy Motoru, którzy obecnie grają w drużynie gości. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Bartosz Dobroński 6 - Jakub Sierzputowski 16, Marcin Ogrodowczyk 90.  (mz)