Juniorzy Starsi Szynaka Motor Lubawa - Olimpia Elbląg 3:0

W sobotę o godzinie 11.00 na boisku bocznym w Lubawie Juniorzy Starsi pokonali Olimpię  Elbląg 3:0. W pierwszej połowie gola strzelił Miłosz Jarzembowski. Gra była wyrównana i ciekawa w wykonaniu obu zespołów.

W drugiej połowie goście przystąpili do bardziej zdecydowanego ataku i gdyby nie bardzo dobra dyspozycja  bramkarza Michała Licznerskiego, mogli szybko wyrównać. Z upływem czasu  gospodarze  przeprowadzili kilka  składnych akcji po których strzelili drugą bramkę, którą zdobył Maciej Jurkiewicz.

Trzeciego gola zdobył   Łukasz Wietecha. Po bramce bramkarz  gości otrzymał  czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie, w chwilę  później  kolejny zawodnik musiał opuścić boisko  i goście grali w końcówce w dziewiątkę. Cieszy kolejna wygrana  naszych młodych piłkarzy, którzy dobrze spisują się w lidze wojewódzkiej. (mz)