Warmia Grajewo - Szynaka Motor Lubawa 3:1 (1:1)

W sobotę 27 października zawodnicy Szynaka Motoru rozegrali kolejny mecz o ligowe punkty. Tym razem drużyna wyjechała  do Grajewa na mecz z Warmią. Po pierwszej połowie  Motor remisuje  1:1 po bramce Piotra Piceluka w 33 minucie i wyrównaniu w 42. W drugiej połowie niestety mimo zmian dokonanych przez trenera Motoru, gospodarze zdobyli dwie bramki wygrywając całe spotkanie 3:1.

Bramki:
dla Motoru - Piotr Piceluk 33',
Warmia - Marcin Arciszewski 42', Mateusz Tuzinowski 75', Paweł Naliwajko 82'.
(źródło 90 minut)

Drużyna z Grajewa po 13. kolejkach zajmuje dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem 15pkt. Drużyna Szynaka Motoru do Grajewa pojechała  z nowym trenerem Markiem Olejniczakiem, który zastąpił ostatnio na tym stanowisku Tomasza Zakierskiego.