Szynaka Motor Lubawa - Jeziorak Iława Trampkarze Starsi 4:1

W sobotę o godz. 13:00  na płycie głównej stadionu Łazienkowskiego trampkarze starsi Szynaka Motor Lubawa podejmowali  swoich rówieśników z Iławy w rozgrywkach ligi okręgowej trampkarzy pokonując Ich 4:1.

Mecze  drużyn Motoru i Jezioraka  zawsze budziły sporo emocji.  Tak było i tym razem.
Po 10 minutach gry podopieczni trenera Krzysztofa Malinowskiego prowadzili 1:0. W tej części spotkania kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki miał popularny "Ciapek" -  Adrian Zasuwa, ale w dniu wczorajszym niestety nie udało mu się zdobyć bramki.
Druga połowa  wyglądała  podobnie:  trampkarze  z Lubawy pokazali ładną, finezyjną piłkę i co najważniejsze  grę zespołową.
Rywale  dwukrotnie zagrozili w tym momencie  bramce Motoru trafiając w poprzeczkę. Gra  w drugiej połowie była bardziej wyrównana, ale bramki padły z kontr dla młodych piłkarzy z Lubawy.
Piekną  bramkę  po wejściu na boisko pod koniec spotkania  zdobył filigranowy Paweł Bieniaszewski, ustalając wynik na 4:1. Gościom w końcówce spotkania udało sie zdobyć honorowego gola, na którego w przekroju całego spotkania zasłużyli. (mz)