Paweł Kowalkowski zwycięzcą cyklu „Northtec MTB Zimą”

W niedzielę, 18 marca w Józefowie odbył się finał zimowego cyklu organizowanego przez Cezarego Zamanę pn. Northtec MTB Zimą. Chociaż wyścig miał w nazwie „zimę” to rozgrywał się w wiosennej scenerii. Na starcie stanęło ponad 550 zawodników. Trasa była zmienna i urozmaicona, był piach, błoto, górki oraz przeprawy przez zimne strumyki.

Michał Kowalkowski pojechał do Józefowa aby obronić drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kategorii M5 i swój cel osiągnął. Znakomicie spisał się Paweł Kowalkowski reprezentujący Centrum Rowerowe Olsztyn. W Józefowie postawił „kropkę nad i” przekraczając jako drugi linię mety. Dzięki temu został zwycięzcą całego cyklu Northtec MTB Zimą.

Ponadto w klasyfikacji drużynowej najlepszy okazał się team braci Kowalkowskich, a w klasyfikacji rodzinnej Michał, Paweł i Mariusz zajęli 3. miejsce.  (Sz)