Halówka w mieście 8 kolejka

Ostatnia kolejka halówki w Lubawie obfitowała w wiele ciekawych  wydarzeń.  W pierwszym meczu  młodzi zawodnicy  Motor Juniorzy  pokonali drużynę  FC Karczma, w drugim spotkaniu Constract zdeklasował Szkłomalek.

Kolejny mecz rozegrały dwie  drużyny plasujące się wysoko w tabeli,  Libro i  ISOvent. Było to piękne widowisko w wykonaniu obydwu drużyn. Bohaterami tego spotkania byli w drużynie Libro bramkarz  Andrzej Lewandowski oraz  Adrian Mederski, a w drużynie  ISOventu były zawodnik Motoru Lubaw  - Maciej Zglenicki, który strzelił dwie bramki. W meczu tym najciekawsza była jednak  końcówka,  w której padły aż 3 bramki w odstępie około 1 minuty. Na minutę przed końcowym gwizdkiem sędziów prowadziła jeszcze drużyna ISOventu, ale spryt, doświadczenie i walka  do końca Adriana Mederskiego było kluczem do zwycięstwa 6:5  dla Libro.

Następnym meczem, który rozegrany został w hali sportowej przy lubawskim gimnazjum był  mecz  Szkłomal - ABC Meble. Faworytem  oczywiście tego spotkania była drużyna Szkłomalu, jednak doświadczona drużyna ABC, w której gra kilku zawodników III ligowych z kapitanem Mariuszem Lipowskim tym razem pokonała Szkłomal.

Szkłomal w tym meczu pokazał się w negatywnym świetle w samej końcówce, zwłaszcza za niepotrzebne dyskusje z sędziami oraz  za  używanie  słów  wulgarnych na boisku.
W kolejnym spotkaniu lider Constract stracił  punkt remisując z Juniorami Motoru.(mz)