Informacja z planów Urzędu Gminy Lubawa 24 – 31.10.2011 r.

Opublikowano:
PRZEBUDOWA DROGI W BYSZWAŁDZIE

Trwa przebudowa drogi powiatowej Gierłoż – Zielkowo – Byszwałd w miejscowości Byszwałd. W ramach inwestycji wykonawca Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. Iława wykonuje przebudowę drogi wraz z chodnikami, zatokę autobusową, parkingi i odwodnienie. Wartość zadania wynosi 2 mln 454 tys. 698 zł. Termin realizacji do listopada 2011 roku.

PRZEBUDOWA I REMONT CHODNIKÓW

W najbliższych dniach odbędzie się odbiór techniczny inwestycji: przebudowa i remont chodników w miejscowościach: Władyki, Pomierki, Prątnica i Omule. Zadanie realizowała firma MUSA z Targowiska Dolnego za kwotę 241 tys. 812, 23 zł.

PRZETARG NA OLEJ I WĘGIEL

Rozstrzygnięto przetarg na dostawę oleju opałowego lekkiego do jednostek organizacyjnych gminy Lubawa. Wpłynęły cztery oferty. Wybrano firmę POL-OIL-Corporation Sp. o.o. z Pomiechówka.

Rozstrzygnięto przetarg na dostawę węgla kamiennego sortyment kostka i węgla eko-groszek do jednostek organizacyjnych gminy Lubawa. Wpłynęły trzy oferty. Dostawcą węgla kamiennego sortyment kostka będzie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lubex z Olsztynka, natomiast węgla eko-groszek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martex z Iławy.

POSIEDZENIE KOMISJI

We wtorek, 25 października o godz. 10:00 na sali sesyjnej odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy. Tematem posiedzenia będzie: informacja ODR o sytuacji w rolnictwie, informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Lubawa za rok szkolny 2011/2011, zaopiniowanie projektów uchwał będących przedmiotem obrad sesji Rady Gminy oraz opracowanie planów pracy Komisji Rady na 2012 rok.

20-LECIE WSPÓŁRACY

We wtorek, 25 października o godz. 18:00 będę uczestniczył w Olsztynie w spotkaniu podsumowującym 20-lecie współpracy z francuskim Departamentem Cotes d’Armor. Gmina Lubawa od lat współpracuje z Unią Gmin Lanvollon – Ploucha. Podczas spotkaniaprzedstawiciele Województwa Warmińsko-Mazurskiego I Departamentu Cotes d’Amor podpisz a Plan pracy na lata 2012-2014.

SESJA RADY GMINY

W piątek, 28 października o godz. 10:00 w Sali sesyjnej Urzędu Gminy Lubawa odbędzie się XI zwyczajna sesja Rady Gminy Lubawa.