Constract Lubawa - Stomil II Olsztyn (2:0) 3:0

W dniu wczorajszym w 22 kolejce IV ligi Motor Lubawa niestety uległ w doliczonym czasie gry drużynie z Elbląga 0:1. Drugi zespół IV-ligowy drużyna Constractu Lubawa podejmował rezerwy Stomilu II Olsztyn.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła po kilku minutach po dośrodkowaniu Piotra Krużewskiego i błędzie bramkarza gości. W pierwszej połowie przed przerwą na 2:0 podwyższył Piotr Rykaczewski po dokładnym podaniu Pawła Sagana.

W drugiej połowie po minięciu obrońcy gości Piotr Krużewski poradził sobie z  bramkarzem gości Jakubowskim i zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Constract Lubawa pokonał gości z Olsztyna 3:0. Constract aktualnie zajmuje 14  miejsce w tabeli i ma tylko jeden punkt straty do Jezioraka Iława i Olimpii Olsztynek oraz 2 pkt. do Motoru Lubawa. (mz)