Dzień Kobiet - Targowisko Dolne

Opublikowano:

10 lutego 2024r. w Targowisku Dolnym odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie zostało zorganizowane w świetlicy wiejskiej. Spotkanie stanowiło hołd dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku i miało na celu celebrowanie ich siły, determinacji i wyjątkowości.  Impreza rozpoczęła się radosną atmosferą, gdzie panie miały okazję zapomnieć o codziennych troskach i cieszyć się sobą nawzajem. 

Zespół muzyczny Duet stworzył niesamowitą oprawę muzyczną, dodając jeszcze więcej radości i energii  temu wyjątkowemu wieczorowi.  Barmani - zaangażowani członkowie Rady Sołeckiej stanęli na wysokości zadania, serwując wyborne drinki i koktajle, które zaskoczyły każdego smakosza.  Nieocenioną rolę pełnili także strażacy z prezesem OSP na czele. Druhowie przywitali wszystkie przybyłe panie symbolicznym goździkiem. 

Przez dalszą część wieczoru dzielnie podejmowali się roli kelnerów, dbając o każdego z gości.  Podczas wydarzenia nie zabrakło również wzruszających podziękowań. Organizatorzy serdecznie podziękowali wszystkim obecnym za przybycie, podkreślając jak ważne jest celebrowanie i docenianie kobiet w społeczności. 

Dziękujemy wszystkim za przybycie i ogromne zaangażowanie w stworzenie niezapomnianej atmosfery! Niech ta noc zostanie w naszej pamięci na zawsze!  Pozdrawiamy !!!  Sołtys  Rada Sołecka  Ochotnicza Straż Pożarna w Targowisku Dolnym. Aktywny

materiał: organizator