Dziś kapitan Constractu Lubawa - Pedrinho kończy 30 lat

Opublikowano:

W dniu dzisiejszym tj. 7. lutego swoje 30-te urodziny obchodzi najbardziej popularny, zawsze uśmiechnięty mieszkający w Lubawie Pedrinho czyli Pedro De Oliveira Silva. Do Polski trafił przez przypadek. Teraz mówi, że Lubawa to jego nowy dom i jest uwielbiany przez kibiców.

Ten sympatyczny Brazylijczyk od pięciu lat robi wiele dla rozwoju naszego lokalnego sportu. Przyczynił się do sukcesów drużyny Constractu Lubawa i rozwoju futsalu w kraju. Klub z dziesięciotysięcznej Lubawy, dzięki jego świetnej grze od kilku lat plasuje się w czołówce najlepszych klubów w kraju. W sezonie 2019/2020 zdobył Wicemistrzostwo Polski w Futsalu i Puchar krajowy. W ubiegłym sezonie Mistrzostwo Polski i z drużyną rywalizował w najlepszej szesnastce Ligi Mistrzów.

W sezonie 2023/24 FOGO Futsal Ekstraklasa Pedrinho zdobył do tej pory 27 bramek i przewodzi klasyfikacji strzelców. Od trzech spotkań dzisiejszy solenizant jest kapitanem Constractu Lubawa. Z okazji Urodzin życzymy  sukcesów i kolejnych bramek. 

Po zakończonym w dniu dzisiejszym treningu do hali zawitali wierni kibice i  sympatycy klubu i kapitana drużyny z prezentem. Fotorelacja dzięki Paweł Jakubowski.

(mz)
foto Paweł Jakubowski