KS Constract Lubawa - UEFA Elite Round dzień 4

Opublikowano:

Piłkarze Constractu Lubawa już jutro kończą swoją przygodę z Ligą Mistrzów. 2 grudnia o godz. 16.00 rozegrają ostatnie spotkanie z MNK Olmissum z Chorwacji.
Po dwóch rozegranych spotkaniach nasz "kopciuszek" był bliski pokonania gospodarzy i aktualnego Mistrza Ligi Mistrzów gospodarzy - Pallma Futsal.
Trochę zabrakło szczęścia. Drużyna z Lubawy pokazała jednak grę na wysokim poziomie i momentami, zwłaszcza w końcowych minutach obu spotkań dominowała na parkiecie.

Trzeba przyznać, że nasi zawodnicy dali z siebie wszystko. Pokazali dobry futsal i zaangażowanie. Z takimi przeciwnikami wystarcza drobny błąd, albo odrobina braku szczęścia i wyniku już nie da się zmienić. Wczorajszy mecz był tym, który mógł wyłonić zwycięzcę Elite Round Grupy D.

W przypadku wygranej awansowalibyśmy do Final Four bez względu na sobotni wynik. W przypadku przegranej niestety nie mamy szans na awans niezależnie od wyników spotkań sobotnich meczów.

Dziś dzień przerwy w turnieju. Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi Nicolae Neagu (drugi trener) i Sebastiana Grubalskiego. 
Dziękujemy Pawłowi Jakubowskiemu za zdjęcia z dzisiejszego dnia i materiał filmowy.

opr. mz