Mistrzostwa Wojewódzka LZS i LDK w Biegach Przełajowych z udziałem zawodników LKS Lubawa

W dniu 12 listopada w Pasłęku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego LZS i LDK w Biegach Przełajowych. Ekipa LKS Lubawa liczyła 21 osób. Piękna pogoda i malowniczy krajobraz dodały uroku emocjonującej rywalizacji.

Nasza biegowa ekipa w klasyfikacji drużynowej LDK zajęła 4 miejsce. Brawo! Na 1 miejscu podium stanęła Milena Kruszewska, na 2 Clara Łużyńska, tuż za podium czyli na 4 miejscu uplasowała się Maja Kanicz (przypominam, że wyżej wymienione zawodniczki w dniu 25 listopada będą reprezentowały nasz klub, nasze województwo i swoje szkoły na finale krajowym LDK w Spale).

Miejsca pozostałych zawodników: Guzowski Julian-8, Marszelewski Miłosz-10, Biegajski Fabian-13, Sokołowski Antoni-9, Piotrowicz Antoni-15, Truszczyński Szymon-17, Babski Jakub-14, Labicka Oliwia-8, Guzowska Agnieszka-13, Malinowsk Ola-33, Labicka Nadia-36, Potorska Julia- 38, Lewandowska Weronika-17, Rybińska Maja-21, Natalią Gorszka-4m, Dobrosława Sokołowska-5m ( 2 ostatnie dziewczynki startowały w biegu indywidualnym, nie liczonym do klasyfikacji drużynowej). Wielkie gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników.