IV liga Mamry Giżycko - Motor Lubawa I połowa (1:1) 1:1

Dziś o godz. 18.00 na stadionie w Giżycku piłkarze IV ligi rozgrywają kolejną, 13 kolejkę spotkań. Mamry Giżycko podejmują w dniu dzisiejszym Motor Lubawa. Dwie drużyny sąsiadujące w tabeli. Zapraszamy do oglądania na żywo transmisji z tego spotkania.

Piłkarzom Motoru nie wiedzie się na własnym boisku, ale w meczach wyjazdowych grają znacznie lepiej. Mimo, że w dniu dzisiejszym po 10 minutach gry przegrywali 0:1 po golu Dymińskiego, to minutę później wyrównali na 1:1 po bramce Tomkiewicza. Grali skrzydłami, próbowali strzałów z daleka.
W 45 minucie bramkarz Motoru Maciej Kowalski fantastycznie broni rzut karny.
W drugiej połowie drużyna z Lubawy dominowała i miała trzy prawie stuprocentowe okazje do zdobycia bramki. Niestety napastnicy Motoru nie potrafił wykorzystać trzech okazji. Najpierw Kruszewski, a potem Zdunek.