Dawid Mederski złozył rezygnację z dalszej pracy jako trener IV ligi drużyny Constract Lubawa - Wojtek Figurski nowym???

Opublikowano:

Dawid Mederski złożył rezygnację z dalszej pracy jako trener IV ligi. Z ciężkim sercem, ale Zarząd zaakceptował jego decyzję.
Trenerowi Dawidowi zawdzięczamy bardzo wiele. Najpierw w trudnym momencie zgodził się przejąć zespół na finiszu sezonu A-Klasy i po kapitalnej serii meczów uzyskał z drużyną awans do Ligi Okręgowej.

Tam w roli beniaminka zespół pod Jego wodzą uzyskał kolejny awans, tym razem do IV ligi. Ponadto do końca ubiegłego sezonu trener łączył funkcję pierwszego szkoleniowca z rolą koordynatora naszej Akademii, z której wprowadzał do seniorskiej piłki kolejnych wychowanków. Dawid był zresztą w klubie od początku jego istnienia, przez te lata pełnił wiele różnych funkcji i nie da się wyobrazić sobie historii KS Constract.

Dawid, ogromnie Ci dziękujemy i przyjmujemy ze zrozumieniem Twoją decyzję
Wkrótce będziemy informować kto przejmie stery IV-ligowego piłkarskiego Constractu. Tymczasem - żegnając się z Dawidem - mówimy mu DO ZOBACZENIA z nadzieją, że jego odpoczynek od piłki to tylko stan przejściowy.

Według nieoficjalnych informacji  następcą będzie  były selekcjoner Jezioraka Iława  Wojciech Figurski.

źródło: FB Constract  
foto mz