Rominta Gołdap - Motor Lubawa ( 0:1) 0:1. Urodzinowy prezent drużyny dla prezesa Marcina Banackiego

Dziś IV ligowcy rozgrywają 9 kolejkę spotkań. Piłkarze Motoru Lubawa zmierzyli się z Romintą  Gołdap, drużyną zajmującą czwarte miejsce w tabeli, która odniosła pięć zwycięstw i trzy remisy. W tej rundzie nie doznała jeszcze porażki jako jedna z dwóch drużyn w tabeli.

Piłkarze Motoru w tym sezonie w ośmiu spotkaniach zajmują 11 miejsce z dorobkiem 9 pkt. - dwa zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki. 9 września lubawska drużyna odniosła zwycięstwo na Stadionie Łazienkowskim pokonując Mazura Ełk 1:0, dalej było już gorzej. Motor nie wygrał pięciu ostatnich meczów

Należy podkreślić, że w tym roku w Gołdapi Motor Lubawa pokonał Romintę Gołdap 1:2.

W pierwszej połowie gola zdobył kapitan drużyny Motoru Damian Gerka w 40 minucie po rzucie rożnym postawił " kropkę nad i" trafiając w bramkę.

W drugiej połowie gospodarze grali w 10-tkę po czerwonym kartoniku dla Mateusza Kułaka. Mimo iż grali w 10-tkę, byli nadal groźni i skutecznie bronili się. Motor jednak zasłużenie pokonał czwartą drużynę tabeli i zdobył trzy ważne punkty pokonując Romintę Gołdap 0:1.

Prezes klubu Marcin Banacki w dniu wczorajszym obchodził Urodziny.

Składając życzenia napisałem: Życzę Tobie Prezes, aby drużyna wygrała najbliższy mecz. Cieszę się, że moje życzenie się spełniło.

Po meczu piłkarze  na stadionie w Gołdapii prezesowi  odśpiewali 100 lat

W drugim spotkaniu IV ligi beniaminek Constract Lubawa zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli pokonuje Mamry Giżycko na wyjeździe 1:2. Mimo objęcia prowadzenia 1:0 z rzutu karnego, zawodnicy Constractu zdołali wyrównać kilka minut później po golu Mohale. W drugiej połowie Piotr Rykaczewski zdobył piękną bramkę dającą zwycięstwo w całym spotkaniu. To drugie zwycięstwo w tym sezonie młodych konstruktorów. (mz)