Zaoraszamy na Festyn Szkolny w Rożentalu

Opublikowano:

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły na niezapomniany Festyn Szkolny, który odbędzie się w niedzielę 17 września od godziny 15:00
przy Szkole Podstawowej w Rożentalu.  To będzie wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu, zabawy i wsparcia naszej placówki.

Na Festynie Szkolnym czeka na Was wiele atrakcji, które na pewno przypadną Wam do gustu:
1. Loteria fantowa: Do wygrania atrakcyjne nagrody! Kupcie losy i miejcie szansę zdobyć fantastyczne prezenty. Każdy wygrany los weźmie udział w losowaniu cennych nagród głównych.
2. Strażacka grochówka: Drużyna strażacka przygotuje dla Was pyszną grochówkę. Spróbujcie jej koniecznie!
3. Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej i sprzętu pożarniczego:  Nasi strażacy z OSP Rożetnal przygotują pokazy ratownictwa medycznego oraz zademonstrują sprzęt, którym niosą pomoc.
4. Kawiarenka z ciastami domowymi: Jeśli jesteście miłośnikami słodkości, to koniecznie odwiedźcie naszą kawiarenkę. Będziecie mieli okazję skosztować przepysznych, domowych ciast.
5. Swojskie jedzenie: Koło Gospodyń Wiejskich z Rożentala upiecze pyszny swojski chleb ze smalcem i ogórkami.
6. Zjeżdżalnie: Dla najmłodszych uczestników festynu czekają darmowe zjeżdżalnie, które dostarczą mnóstwo radości i śmiechu.
7. Kucyki: Miłośnicy zwierząt będą zachwyceni naszymi uroczymi kucykami. Możecie się z nimi przyjaźnić i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

To tylko kilka z atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy! Będą również prezentacje uczniów, konkursy sportowe. Wystąpi Zespół instrumentalno-wokalny z naszej szkoły, Chór Wsi Rożental. Na naszej scenie zagra koncert zespół folklorystyczny „Ostródzianie”, a na zakończenie wystąpi zespół „Golden Boys”.

Festyn Szkolny to doskonała okazja, aby spotkać się ze znajomymi oraz wspólnie spędzić czas na zabawie i dobrej kuchni.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą miło spędzić niedzielne popołudnie.
Razem stworzymy niezapomniane chwile!

materiał SP w Rożentalu