Drugi dzień Ligi Mistrzów w Lubawie. Prishtina 01 - Utleira IL (3:0) 5:1

W drugim dniu rywalizacji Rundy Preeliminacyjnej mistrzów Polski rozegrano już jeden pojedynek. Drużyna z Kosowa Prishtina 01 pokonała drużynę  Utleira IL 5:1. Do przerwy Mistrz  Kosowa prowadził 3:0. W drugiej połowie zdobyli jeszcze dwie bramki. W końcówce spotkania  wczorajszy rywal Constractu Lubawa, zdobył pierwsza bramkę w tym turnieju i był bliski zdobycia  kolejnych. Zabrakło jednak dokładności i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1.

W drugim spotkaniu o godz. 19.30 gospodarzy czeka pojedynek z islandzkim Ísbjörninn.
Miejmy nadzieję, że Konstruktorzy zagrają dobry mecz i pokonają gości strzelając dużo bramek. W tabeli prowadzi drużyna Prishtiny, ponieważ w pierwszym spotkaniu pokonała Isbjorninn aż 11: 1. W tym turnieju liczą się także bramki. (mz)