II Edycja Otwartego Nocnego Turnieju w Darta o Puchar Prezesa Jordanu

W sobotę 19 sierpnia 2023 r. w Sali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Kazanicach odbyła się II Edycja Otwartego Nocnego Turnieju w Darta o Puchar Prezesa Jordanu. Do rywalizacji stanęło 31 darterów. W Kazanicach pojawili się miłośnicy „lotek” z Żuromina, Iławy, Lubawy, Gminy Biskupiec oraz pobliskich miejscowości.

Organizatorem zawodów był LZS JORDAN Kazanice.
Po blisko 6 h gry na ośmiu tablicach wyłoniono Mistrza, którym został Marcin Jasiński, II miejsce zajął Tomasz Tybulski a III Daniel Lewandowski. Nagrodzona została także Natalia Karbowska jako jedyna przedstawicielka płci pięknej.

W I fazie zawodnicy zostali podzieleni na 8 grup. Z każdej grupy po 2 osoby awansowały do 1/8 finału.
VIII Galewski Krystian

W trakcie trwania zawodów losowane były gadżety otrzymane od partnerów turnieju.
LZS JORDAN Kazanice serdecznie dziękuje Sebastianowi Podlińskiemu za wielki wkład w zorganizowanie kilkudziesięciu gadżetów z lokalnych firm, Dyrekcji Szkoły za udostępnienie hali oraz wszystkim uczestnikom za świetną atmosferę i sportową rywalizację na wysokim poziomie. Do zobaczenia w przyszłości.

Partnerzy zawodów: Salon Meblowy Cztery Kąty, NORE, Gabinet Weterynaryjny Stanisław Wyżlic, PSB Mrówka Lubawa, Świetlik Salon Oświetleniowy, Powiat Iławski – Mateusz Szauer, MUZYK Junior Jordan Orłowski – Serwis telefonów oraz Akcesoria GSM, Salon Stylizacji Paznokci Karolina Malinowska, "Dotyk Piękna" Angelika Stempniak, MUSA Alicja i Tadeusz Musiał.