Mecze sparingowe Constractu Lubawa i podpisanie listu intencyjnego o wspólpracy KS Constract a Federacją piłkarska Litwy

Opublikowano:

Piłkarze Constractu Lubawa grający w Futsalu w Lidze Mistrzów przygotowują się do tego wydarzenia. Niedawno gościli futsalistów z Dani JB Futsal Gentofte, wielokrotnych mistrzów tego kraju, a już od piątku goszczą kolejną drużynę rozstawioną w Lidze Mistrzów Żalgiris Kowno.

Przyjazd gości z Litwy był jednocześnie wydarzeniem w obu klubach. W ramach projektu po raz pierwszy Constract Lubawa realizuje zadanie zlecone przez Departament Współpracy Międzynarodowej Samorządu Województwa Warmińsko Mazurskiego.

W ramach współpracy obu klubów podpisano list intencyjny o współpracy pomiędzy KS CONSTRACT a FEDERACJĄ PIŁKARSKĄ LITWY.
Wraz z drużyną seniorów z Litwy przyjechali młodzi adepci szkółki futsalowej i rozegrali mecz z rówieśnikami z Lubawy.

W sobotę drużyny seniorów rozegrały pierwszy mecz sparingowy, w którym gospodarze  zdecydowanie pokonali gości 11:0. W dniu dzisiejszym o godz. 14.00 w hali OSiR w Lubawie doszło do drugiego z zaplanowanych spotkań. Tym razem spotkanie zakończyło się wynikiem 5:5. (mz)

foto  Kamil Szostek