Granica Kętrzyn - Motor Lubawa (0:0) 1:1

Piłkarze IV ligowego Motoru Lubawa po ładnym początku i zwycięstwie z beniaminkiem IV ligi Constractem Lubawa, w którym pokonali gości 4:2, wyjeżdżali w dniu dzisiejszym do Kętrzyna, aby rozegrać 2 kolejkę. Granica Kętrzyn to silna drużyna i "nie leżała" nigdy drużynie z Lubawy. Gospodarze w pierwszym meczu pokonał Polonię Iłowo aż 1:4.

Początek spotkania zaczął się niekorzystnie dla drużyny gości. W 15 minucie boisko musiał opuścić Paweł Ewertowski, prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu i na boisko wszedł Damian Gerka. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana. Było dużo walki, ale brakowało drużynom  dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

W 55 minucie goście po golu Kacpra Nawrockiego objęli prowadzenie. Kacper Nawrocki na początku tego sezonu spisuje się bardzo dobrze. Po dwóch spotkaniach ma na swoim koncie już 3  pięknie zdobyte bramki. W 65 minucie trener Krzysztof Malinowski dokonuje zmiany, wchodzi Kruszewski w miejsce Zdunka. W 78 minucie po wejściu na boisku sędzia pokazał czerwony kartonik Kacprowi Kruszewskiemu i drużyna Motoru do końca spotkania gra w 10-tkę. Trener  Motoru dokonuje kolejnej zmiany. Schodzi Bartek Kuczyński, wchodzi młody Błażej Chyrzyński. W 89 minucie goście z rzutu karnego zdobywają gola na 1:1 po strzale Bartłomieja Czerniakowskiego.

W 90 minucie wchodzi Igor Kowalski za Nawrockiego i drużyna Motoru broni swojej bramki. W końcówce, gospodarze grając przeciwko 10-tce, chcą za wszelką cenę zdobyć jeszcze jedną bramkę, ale goście byli bliscy zdobycia gola. Słupek uratował gospodarzy od straty bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1. Drużyna Motoru zaprezentowała dobrą piłkę i  liczymy na kolejne dobre spotkania w lidze.