Zwycięstwo Motoru w ostatnim sparingu 5:3. Skład drużyny MLKS Motor Lubawa sezonu 2023/2024

Opublikowano:

25 lipca na bocznym boisku Stadionu Łazienkowskiego w Lubawie piłkarze Motoru Lubawa rozegrali ostatni mecz sparingowy podczas przygotowania do sezonu IV ligi.
Po ostatnim słabym występie z Drwęcą Nowe Miasto Lub. w spotkaniu z Olimpią II Elbląg pokazali, że grać potrafią co jest budujące, że potrafią strzelać i zdobywać bramki.

W pierwszej połowie trener Krzysztof Malinowski zadysponował do gry młodych zawodników klubu, którzy od początku spotkania spisywali się zgodnie z założeniami trenera. Grali ładny futbol i byli skuteczni. Po kilkunastu minutach gry prowadzili 3:0.

W drugiej połowie trener dokonał zmian i zawodnicy którzy weszli w II połowie kontrolowali grę i  często gościli pod bramką drużyny z Elbląga. Młodzi zawodnicy gości w wczorajszym sparingu zaprezentowali się szczególnie w drugiej połowie nieźle i w całym spotkaniu zdobyli trzy bramki, a gospodarze aż 5. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 5:3. W meczu sparingowym bramki zdobyli: Modrzewskix2, Kruszewski, Sobótka P., Szczepański. 


Już niebawem Motor Lubawa rozegra pierwsze spotkanie na własnym boisku z beniaminkiem czyli Constractem Lubawa. Będzie to niewątpliwie duże wydarzenie, ponieważ dojdzie już na początku sezonu do spotkania derbowego.

Podajemy informacje na temat składu drużyny oraz transferów:

BRAMKARZE: Kowalski Maciej, Jackiewicz Oskar, Senkowski Julian
OBROŃCY: Gerka Damian, Sobótka Piotr, Skindel  Andrzej, Fafiński Filip, Zasuwa Adrian, Błaszkiewicz Marcin, Ewertowski Paweł, Kowalski Igor, Kuczyński Dawid
POMOCNICY: Sobótka Bartosz, Tomkiewicz Paweł, Zdunek Marcin, Wasiak Adrian, Szczepański Jakub, Modrzewski Szymon, Chyrzyński Błażej, Zelmański Krystian, Maluchnik Konrad
NAPASTNICY: Kuczyński Bartosz, Nawrocki Kacper, Kruszewski Kacper

TRANSFERY DO KLUBU
Kowalski Maciej (Olimpia Olsztynek)
Kruszewski Kacper (juniorzy)
Błaszkiewicz Marcin (juniorzy)
Zelmański Krystian (juniorzy)
Kuczyński Dawid (juniorzy)
Maluchnik Krystian (Akademia Piłkarska Sylwestra Czereszewskiego „Czereś Sport”
Kowalski Igor (Start Nidzica)
TRANSFERY Z KLUBU
Olejniczak Jakub
Józefowicz Przemysław (koniec kariery)
Zelmański Szymon
Szymański Mateusz (Płomień Turznica?)
Krzywicki Sebastian (KKS Warmia Olsztyn?)
Czerwonka Filip (OKS Sokół Ostróda)
Kapusta Adam (KKS Warmia Olsztyn)
Chyrzyński Igor (LZS Avista Łążyn)

opr. mz
foto mz  i Szymon Kopański