Zmiana warty w Motorze Lubawa

Opublikowano:

W nowym sezonie ForBet IV Ligi w barwach Motoru Lubawa nie zobaczymy kilku zawodników, którzy stanowili o sile drużyny w zeszłych sezonach: Przemka Józefowicza, Szymona Zelmańskiego, Jakuba Olejniczaka, Adama Kapustę, Mateusza Szymańskiego, Sebastiana Krzywickiego, Filipa Czerwonkę. 

PRZEMYSŁAW JÓZEFOWICZ - wieloletni kapitan i podpora lubawskiej defensywy. Nie ujrzymy go więcej w barwach Motoru, zawodnik podjął decyzję o zawieszeniu butów na kółku. "Pemo" na stałe zapisał się w historii naszego klubu za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni i życzymy zwłaszcza zdrowia.

SZYMON ZELMAŃSKI - nasz młody wychowanek był etatowym obrońcą lubawskiej 11-tki od kilku sezonów. Opuścił rodzinne strony i nie ma możliwości dalszej gry dla naszego klubu. Życzymy "Zelmiemu" wielu sukcesów sportowych jak i życiowych i do zobaczenia na Łazienkowskim.

JAKUB OLEJNICZAK - kolejny z wychowanków opuszcza lubawski Motor i nie ujrzymy go broniącego dostępu do naszej bramki w przyszłym sezonie. Kuba wybiera się na studia i szuka klubu bliżej miejsca studiów. Naszemu młodemu bramkarzowi życzymy, żeby znalazł dobry klub, rozwijał się i odnosił sukcesy.

ADAM KAPUSTA - bohater z Fromborka odchodzi z naszego klubu i w kolejnym sezonie będzie grającym trenerem olsztyńskiej Warmii. Dziękujemy "Kapa" za każdą bramkę i występ w drużynie Motoru i życzymy powodzenia w nowej roli.

MATEUSZ SZYMAŃSKI - po kilku sezonach Motor opuszcza również zawodnik grający na pozycji pomocnika. Jest to kolejny piłkarz, który poinformował klub o zawieszeniu swojej przygody z piłką ze względów osobistych. "Szyman" dziękujemy ci za wiele potu wylanego dla naszego klubu, życzymy wszystkiego dobrego dla ciebie i całej rodziny. W Lubawie będziesz zawsze mile widziany i już dziś zapraszamy na trybuny.

SEBASTIAN KRZYWICKI - ten rosły obrońca grał dla lubawskiej drużyny cały poprzedni sezon. "Krzywy" dziękujemy za każdy występ i serce zostawiane na meczach dla naszego Motorku.

FILIP CZERWONKA - drugi z bohaterów meczu barażowego z Zatoką również opuszcza szeregi naszego zespołu. Grał w Motorze tylko przez jedną rundę, ale zdobył bardzo cenną bramkę, której mu nie zapomnimy. Filip wzmocni Sokół Ostróda, który będzie grał w lidze okręgowej.

Zawodnikom nie mówimy do widzenia tylko do zobaczenia.O kolejnych ruchach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

źródło FB MLKS Motor Lubawa
foto mz