Maj w Rożentalu

Opublikowano:

Uczestnicy Placówki Wsparcia Dziennego w Rożentalu nie próżnują i chętnie biorą udział w zajęciach świetlicowych. W ostatnim czasie dużo czasu i energii poświęciły na cykl zajęć pn. „Kreatywne koraliki”.

Koraliki zgrzewane na ciepło cieszą się dużą popularnością i bardzo szybko znikają z pudełka. Powstają innowacyjne wzory i motywy. Pomysłów nie brakuje, a efekty pracy można było podziwiać na wystawie prac.

Po kilkumiesięcznej przerwie uczestnicy ponownie zaczęli korzystać ze skateparku. W tym celu odświeżono regulamin i wiedzę z zakresu korzystania z niego. Wybrano odpowiednie rozmiary ochraniaczy i rozpoczęła się jazda na deskorolkach i rolkach. Z dnia na dzień uczestnicy nabierają coraz to większej wprawy i zręczności.

W maju aż trzy uczestniczki obchodziły urodziny w związku z tym postanowiły upiec samodzielnie tort i wspólnie świętować swoje święto wraz z innymi kolegami i koleżankami. Odśpiewano sto lat oraz złożono solenizantkom życzenia. Wspólne obchodzenie tak ważnych uroczystości scala i integruje grupę.

OPS Lubawa