Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa (1:0) 1:1

W Biskupcu piłkarze Motoru Lubawa rozegrali XXVI kolejkę forBet IV ligi. Tęcza Biskupiec zajmuje 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 38 pkt. Motor niestety na 5 kolejek przed końcem sezonu ma tylko 22 pkt. W ostatnich dwóch spotkaniach zawodnicy z Biskupca zdobyli komplet punktów.

Początek dzisiejszego spotkania rozpoczął się niekorzystnie dla drużyny gości, bo już w 8 minucie  zawodnik gospodarzy Sebastian Dzierzkiewicz zdobył bramkę na 1:0. Takim wynikiem zakończyła  się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej odsłonie gra przebiegała podobnie, ale w 59 minucie Paweł Tomkiewicz zdobył bramkę dla Motoru na 1:1. W końcowych minutach trenerzy dokonali zmian w drużynie, a sędzia w drugiej połowie pokazał kilka żółtych kartek.

Szkoda, że drużyna Motoru nie zdobyła kompletu punktów w dzisiejszym spotkaniu, bo na to zasłużyła. Spotkanie kończy się wynikiem remisowym 1:1. (mz)