HIT PÓŁFINAŁOWY! Informacje o biletach na mecze z Piastem Gliwice!

Opublikowano:

Już w sobotę rewanżowy mecz Constract Lubawa – Piast Gliwice w 1/2 finału fazy play-off. Do awansu zespoły muszą skompletować dwie wygrane. Jeśli w sobotę nie padnie rozstrzygnięcie, czeka nas dodatkowy, niedzielny mecz. Także w Lubawie. Poniżej przedstawiamy informację o możliwości zakupu biletów na najbliższe spotkania.

Aby uzyskać awans do finału jeden z zespołów musi wygrać dwa mecze. To oznacza, że z pewnością czekają nas futsalowe emocje w sobotę 20 maja (godz. 18:00). Jeśli półfinał się nie rozstrzygnie (Lubawa i Gliwice będą miały po jednym zwycięstwie) czekają nas dodatkowe emocje 21 maja (godz. 16:00). Bilety na sobotnie spotkanie można kupić drogą internetową pod linkiem: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0221/opis

Bilety, które pozostaną po zakończeniu sprzedaży internetowej będą dostępne przy wejściu na obiekt.

Na ewentualny mecz niedzielny wejściówki będą sprzedawane WYŁĄCZNIE stacjonarnie. Najpierw możliwość zakupu będą mieli kibice obecni na sobotnim meczu (punkty sprzedaży zostaną otwarte od razu po zakończeniu spotkania). Pozostałe wejściówki będą dostępne w dniu meczu przy wejściu na obiekt.

Ceny biletów pozostają bez zmian:
15 złotych – bilet normalny
5 złotych – bilet ulgowy (dla dzieci do lat 10. wyłącznie po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek)
bezpłatnie na mecz wchodzą dzieci do lat3. oraz zawodnicy akademii KS Constract.

UWAGA! Posiadacze karnetów na rundę zasadniczą mogą bezpłatnie wejść na mecze po okazaniu karnetu. Pracownicy firmy Constract Export-Import mogą skorzystać z promocji dla pracowników. Szczegółowe informacje do uzyskania w biurze Kontroli Jakości. Ponadto osoby obecne na wszystkich meczach fazy Play-Off będą mogły otrzymać darmowy bilet na pierwszy mecz finałowy w przypadku awansu naszej drużyny. W celu weryfikacji konieczne jest zachowanie wszystkich wejściówek.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE FAZY PLAY-OFF ZNAJDZIECIE W TYM ARTYKULE: http://ksconstract.pl/przewodnik-po-fazie-play-off/

  żródło: KS Constract  Lubawa