24 kolejka IV ligi Granica Kętrzyn - Motor Lubawa (0:0) 1:0

Opublikowano:

Na stadionie w Kętrzynie piłkarze Motoru Lubawa rozgrywali 24 kolejkę ligową z szóstą drużyną  tabeli. Granica Kętrzyn w tej rundzie gra w kratkę. Na własnym boisku jest groźną drużyną. Motor w rundzie wiosennej pokonał w meczach wyjazdowych Jeziorak Iława i drugi mecz także na wyjeździe w Olsztynku pokonał gospodarzy 1:3.

Czyżby do trzech razy sztuka i w dzisiejszym spotkaniu słabo spisujący się zespół z Lubawy pokusi się o trzy punkty? Tak przed dzisiejszą kolejką zastanawiali się kibice Motoru.

Niestety tak się nie stało. Wydawało się, że goście pokuszą się chociaż o jeden punkt. Motorowi zabrakło jak w poprzednich spotkaniach skuteczności. Do 65 minuty wynik był bezbramkowy. Piotr Błędowski rozwiał nadziej i zdobył bramkę dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie 1:0. Jak się okazało jedyną bramkę w tym meczu. Szkoda kolejnej okazji gości z Lubawy. W dzisiejszym spotkaniu mogli pokusić się i zdobyć upragnione trzy punkty.

Jedna bramka zdecydowała, że gospodarze zwyciężyli i mimo porażki Dobrego Miasta i Polonii Iłowo, bilans punktowy Motoru Lubawa pozostaje taki sam 13 miejsce i 22 punkty.

13 maja na Stadionie Łazienkowskim MLKS Motor Lubawa podejmował będzie drugą drużynę tabeli Polonię Lidzbark Warmiński o godz. 15.00. (mz)

foto mz