Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa (0:0) 1:0

Nie udało się pokonać w dniu dzisiejszym drużynie Motoru Lubawa, która rozgrywała 22 kolejkę tym razem na wyjeździe w Mrągowią. Mrągowia Mrągowo to czołówka tabeli i goście musieli pokazać, że wyjazdowe spotkania nawet z trudnym rywalem potrafią grać jak równy z równym.

Tak też było w dniu dzisiejszym. Motor Lubawa prezentował się całkiem nieźle, ale brakowało skuteczności. Piłkarze Motoru mogli to spotkanie wygrać. W 73 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości, ale Paweł Tomkiewicz niestety nie strzelił gola. Gospodarze dopiero w 77 minucie  zdobyli bramkę na wagę 3 pkt. po golu Przemysława Rybkiewicza i asyście Łukasza Kuśnierza.

W 83 minucie sędzia główny spotkania po drugiej żółtej kartce pokazał czerwony kartonik, który otrzymał Wojciech Żęgota i gospodarze w końcówce spotkania grali w 10-tkę. Potrafili jednak ten skromny wynik utrzymać do końca spotkania i pokonali Motor Lubawa 1:0.