Już jutro drugie spotkanie Rekord Bielsko Biała - Constract Lubawa o awans do finału Pucharu Polski w Futsalu. TRANSMISJA NA ŻYWO

Opublikowano:

Już  jutro w Bielsku Biała rozegrany zostanie drugi mecz półfinału Pucharu Polski w futsalu. W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Lubawie,  mecz zakończył się wynikiem 2:2. Jutrzejsze spotkanie musi wyłonić finalistę.

Spotkanie lidera i  drugiej drużyny tabeli zapewne  będzie  pięknym widowiskiem.
25 kolejek  ligowych, mecze pucharowe i udział zawodników obu drużyn w kadrze reprezentacji Polski  będzie miał zapewne wpływ  na to spotkanie. Trenerzy i zawodnicy znają się doskonale i o awansie może zdecydować predyspozycja czołowych zawodników obu drużyn.

W drodze do półfinału tegorocznych rozgrywek obrońcy Pucharu Polski (4x) pokonali wszystkie drużyny w tym Mistrza Polski Piasta Gliwice.  Drużyna z Lubawy miała  w drodze do półfinału słabsze  drużyny i bez problemu dotarła do półfinału.

W Lubawie  w pierwszym meczu bramki zdobyli dla  Constractu - Maciej Jankowski i Jakub  Raszkowski a dla  zawodników  Rekordu - Artur  Popławski Matheus  Ferreira.
W ostatnich spotkaniach obu zespołów  decydowało szczęście i dyspozycja poszczególnych zawodników danego dnia. Jak będzie  jutro niebawem zobaczymy.

Początek spotkania  godz. 18.30

Transmisja z meczu link poniżej.

opr. mz
foto mz