Spotkanie juniorów Szynaka Motor Lubawa przy ognisku

Opublikowano:

W piątek 17  czerwca na bocznym boisku  lubawskiego  stadionu rozegrano  mecz rekreacyjno - treningowy podopiecznych trenerów Jerzego Sendlewskiego i Karola Malinowskiego. Chociaż była to tylko zabawa, drużyny walczyły o każdy metr boiska.
Po sparingu  zespoły spotkały się  przy ognisku z kiełbaskami,  przy którym trenerzy podsumowali  sezon.  
Przypomnijmy, podopieczni Karola  Malinowskiego - juniorzy młodsi  zajęli  II miejsce,  Jerzego Sendlewskiego III miejsce  w sezonie.
Przy ognisku obecni byli także prezes klubu Szynaka  - Motor Lubawa Piotr Truszczyński oraz gospodarz obiektów  Jacek Różański, który poinformował  piłkarzy, że rozmawiał  z kierownikiem  drużyny Legii Warszawa - Piotrem Strejlau i od 26 czerwca I drużyna  Legii,  będzie na zgrupowaniu w Ostródzie gdzie będzie nocowała. W  Lubawie w dniach od 27  czerwca będzie trenowała dwa razy dziennie  na stadionie Łazienkowskim.

Dyrektor poinformował również, że  gościł przedstawiciela spółki Euro 2012, który wysoko ocenił płytę główną lubawskiego stadionu.
Prezes klubu Piotr  Truszczyński podziękował zawodnikom i trenerom za wyniki i podzielił się informacjami na temat sytuacji w klubie.
Decyzja zapadnie w najbliższy wtorek w Warszawie, bądźmy dobrej myśli. W klubie  od nowego sezonu będzie  zmiana trenera, mamy dużo chętnych trenerów  do szkolenia właśnie w Lubawie,  w tym  trenera  z uprawnieniami  pierwszoligowymi. (mz)