Mazovia w Rawie Mazowieckiej

VI edycja Mazovia MTB Maraton to nowa miejscówka, szybka trasa, jazda na kole i sporo defektów. Na starcie w Rawie Mazowieckiej stanęło 1150 zawodników, w tym wielu zawodowców m. in. Paula Gorycka z grupy CCC Polkowice, która na dystansie Mega zwyciężyła z przewagą ponad 5 minut nad następną zawodniczką.

Maratonowi towarzyszyło spore zamieszanie, a wyniki niekoniecznie zgodne były z kolejnością meldowania się zawodników na mecie. Michał Kowalkowski, który według klasyfikacji podanej po wyścigu był 3, ostatecznie został sklasyfikowany jako 5 w M5. Paweł Kowalkowski z drugiego miejsca został przesunięty na 9. Tym razem na podium jako jedyna z zawodników z naszego terenu stanęła Agata Patalon zajmując 3 miejsce na dystansie Fit w swojej kategorii wiekowej.