Trwają zapisy do Przedszkola Specjalnego w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kisielicach

Opublikowano:

1 marca ruszyły zapisy do Przedszkola Specjalnego w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kisielicach. Miejsce w tej placówce przeznaczone jest  dla dzieci od 3 roku życia, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Przedszkole Specjalne w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kisielicach przy Zespole Szkół Rolniczych, to placówka, w której dbamy o rozwój poznawczy, motoryczny oraz emocjonalno-społeczny dzieci – czytamy na plakacie informacyjnym na temat naboru. – Ogromną uwagę poświęca się w placówce intensywnej pracy terapeutycznej.

– Naszym celem jest przygotowanie dziecka do pełnego udziału i funkcjonowania w życiu codziennym i poprawa ich jakości życia. Do każdego podchodzimy indywidualnie w kwestii doboru grup i programu terapeutycznego. Wspieramy nie tylko naszych wychowanków, ale także ich rodziców, opiekunów. Rodzice mogą korzystać z porad i doświadczenia naszych terapeutów.

Zachęcamy wszystkich Rodziców, którzy stają przed wyborem przedszkola dla swojej pociechy, do wzięcia udziału w naborze.


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Szczegóły pod nr tel.: 55 275 60 30

e-mail: kisielicerol@pro.onet.pl


Plakat informacyjny