MMP U17 w Futsalu z udziałem młodych zawodników Constractu Lubawa. Awans z I miejsca w grupie

Opublikowano:

W dniach 10-12 lutego w Tychach rozgrywane są Mistrzostwa Polski w Futsalu U17. Wśród 16 najlepszych drużyn w kraju w turnieju grają zawodnicy Constractu Lubawa.
W tej grupie grają: AZS UŚ Katowice, Pogoń - Sokołów Lubaczów i GKS  Futsal Nowiny. W dniu wczorajszym w tej grupie Constract zremisował z AZS UŚ Katowice 1:1, a GKS Futsal Nowiny  zremisował 3:3 z Pogonią Sokół Lubaczów.

W drugim dniu turnieju w godzinach rannych zawodnicy z Lubawy gładko pokonali Pogoń - Sokół Lubaczów 5:0, a w kolejnym meczu tej grupy  AZS UŚ Katowice pokonał 5:2 GKS Futsal Nowiny.

Po dwóch spotkaniach liderem grupy są podopieczni trenera Dawida Mederskiego - Constract Lubawa.
Bramki w spotkaniach dla lubawian w 2 meczach zdobyli Jakub Sadowski - 2, Samuel Grubalski - 1, Kacper Kamiński - 1 i Norbert Rydel - 1.
 Do wyłonienia 2 drużyn premiowanych awansem do dalszej fazy eliminacji w tabeli pozostały dwa spotkania.  
AZS UŚ Katowice zmierzy się z Pogonią - Sokół Lubaczów i na zakończenie GKS Futsal Nowiny  zmierzy się z Constractem Lubawa o godz. 17.40.

W  ostatnim spotkaniu  młodzi zawodnicy z Lubawy pokonali  GKS Futsal Nowiny 0:3 i zajęli I miejsce w grupie. Jutro w  ćwierćfinale spotkają się z KS Polonia Leszno. Początek godz. 11.00.

(mz).