Podsumowanie roku 2022 w klubie PFT Drewneks Sampława - infrastruktura

Opublikowano:

Tworząc w 2019 roku stowarzyszenie piłkarskie, założyliśmy sobie nie tylko rozwój sportowy dzieci i młodzieży, ale także modernizację naszego obiektu, by z roku na rok wyglądał coraz lepiej. W tym czasie udało nam się wykonać około 150 m ogrodzenia, wykonać wiaty dla zawodników rezerwowych, a także usunąć krzewy i drzewa rosnące na pięterku, które utrudniały kibicom oglądanie meczów.

W poprzednim roku skoncentrowaliśmy się na burtach otaczających boisko. W maju posadziliśmy ponad 120 krzewów płożących od strony drogi dojazdowej do boiska, natomiast w czerwcu została wyrównana burta za jedną z bramek oraz zebrany został nadmiar ziemi z nasypu. Po wyrównaniu burty, ułożyliśmy na niej kolejne 250m2 agrowłókniny.

W listopadzie przygotowaliśmy podłoże do kontenerów, które zostały postawione w grudniu i od wiosny pełnić będą funkcję szatni oraz magazynu na sprzęt sportowy. Tuż przed końcem roku ułożone zostały również schody od strony wiat dla zawodników rezerwowych, co jest w dużej mierze zasługą naszych sponsorów. Ogromne podziękowania za stopnie schodowe kierujemy do jednego z naszych sponsorów - firmy DREW - VIP Magdalena Poza, Mariusz Zięba. Całą pracę wykonał z kolei nieodpłatnie kolejny z naszych sponsorów -  firma Usługi Minikoparką Karol Wiśniewski.

Jak widać, nasz klub nie idzie na łatwiznę i regularnie wykonuje szereg trudnych i kosztownych prac, które mają na celu rozwijanie swojej działalności i stworzenie odpowiednich warunków do gry przede wszystkim naszym najmłodszym zawodnikom. Dziękujemy tym, którzy pomagają nam rozwijać naszą bazę treningową oraz dbają, żeby to miejsce było jak najlepiej przygotowane nie tylko do każdego meczu, ale także podczas treningów dzieci, młodzieży oraz drużyny seniorów.
Szczególne podziękowania:
- El -Ton Sławomir Sieński - koszenie nasypu oraz pięterka boiska,
- Marek Kasprowicz - koszenie boiska,
- Drew-VIP Magdalena Poza, Mariusz Zięba - stopnie schodowe,
- Usługi minikoparką Karol Wiśniewski - wyrównanie burty za bramką i nasypu, wykonanie schodów, przygotowanie terenu pod kontenery szatnie,
- Mazur Transport - Mirosław Mazur, wywiezienie nadmiaru ziemi z pięterka
- zawodnikom drużyny seniorów za systematyczne przygotowywanie boiska do rozgrywek ligowych dzieci, młodzieży i seniorów.

źródło FB PFT Drewneks Sampława