2 liga Futsalu. Constract II Lubawa - Football Club 10 Zgierz 7:6

W minioną niedzielę w hali w Byszwałdzie drużyna Constract II Lubawa pokonała w 7 kolejce II ligi Futsalu bardzo silny zespół Football Club 10 Zgierz 7:6. Drużyna gości to silna ekipa złożona z zawodników grających w Futsalu w I lidze. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze, ale już chwilę później było 1:1. W pierwszej połowie goście zdobyli jeszcze jedną bramkę i zawodnicy schodzili z parkietu z wynikiem 1:2.

Druga połowa była ładnym widowiskiem i obie drużyny pokazały piękny futsal, a bramki padały naprzemiennie. Końcówka należała do gospodarzy i zasłużenie młodzi zawodnicy z Lubawy zwyciężyli. Podopieczni trenera Dawida Mederskiego zasłużenie prowadzą także w tabeli II ligi Makroregionu I. To było ostatnie spotkanie w tym roku. W klasyfikacji strzelców Szymon Licznerski zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 10 bramek. (mz)